Menu Zavřít

Business Factory

ROI Hunter

Je nejen pokročilá reklamní platforma pro správu kampaní na Facebooku i Instagramu, ale především skvělý tým lidí, kteří dokázali zabodovat i ve světové konkurenci.

Poznejte ROI Hunter blíže nebo ho navštivte osobně

Certifikovaný partner

Facebook Marketing Partner
Google Partners
Doubleclick
Google Analytics Partner
Instagram Partner
Atlas by Facebook
ROI Hunter

Špičkový nástroj pro online marketéry

ROI Hunter původně vznikl jako interní projekt, který měl za cíl zefektivnit správu reklam pro klienty a ušetřit nám tak spoustu času, který jsme dále mohli využít pro kreativnější práci.

Facebook nás zařadil do startovacího programu, který jsme díky naší šikovnosti vyhráli, a stali se tak oficiálním Facebook Marketing Partnerem.

Pomáháme marketérům i firmám růst a vydělávat

Našim hlavním cílem je nabídnout klientům nejnovější poznatky a nástroje v oblasti online marketingu. Naši klienti tak mohou být neustále o několik kroků napřed oproti konkurenci, mohou dosahovat větších zisků a především šetříme jejich čas díky automatizaci reklam.

Naše reklamy běží ve více než 88 zemích světa a máme přímé zastoupení v Dubaji, Singapuru nebo i São Paulu v Brazílii.

Pokročilé sledování dat díky Google Analytics

Jako jediný Facebook Marketing Partner jsme dokázali získat známku Google Analytics Partnera a dostat se tak do světové elity. Díky prediktivnímu remarketingu a datům z Google Analytics tak může ROI Hunter zobrazit nejrelevantnější nabídky z promované kategorie, a to bez ohledu na zařízení, na kterém se zrovna zákazník nachází. Právě proto jsme získali důvěru mnoha klientů, kteří mají v e-shopu tisíce položek a ví, že cookies už patří minulosti.

Čísla mluví za nás

400
tisíc reklam
každý den

Tolik reklam, a někdy i více, spravujeme každý den pro naše partnery.

89
zemí světa,
kde inzerujeme

To všechno zvládáme jen díky vlastním pokročilým nástrojům a skvělým lidem v našem týmu.