Menu Zavřít

Business Factory

Digitální agentura, která dostane z vašeho onlinu maximum

Jsme Facebook Marketing Partner v oblasti reklamy. Máme vlastní reklamní technologie a pracujeme s klienty po celém světě.

Poznejte náš příběh

Certifikovaný partner

Facebook Marketing Partner
Google Partners
Doubleclick
Google Analytics Partner
Instagram Partner
Atlas by Facebook

Měníme a určujeme směr v oboru internetové reklamy

Jsme na trhu od roku 2009 a i když se neustále rozvíjíme a rosteme, tak naše hodnoty a vize jsou stále stejné. Měníme a určujeme směr v oboru internetové reklamy, zachováváme si osobní a férový přístup jak k zaměstnancům, tak k našim partnerům.

Facebook ocenil naši práci tím, že nás jako jediné jmenoval svým partnerem pro střední a východní Evropu v oblasti reklamních technologií. Máme tak od nich všechny nové technologie a funkce k testování dříve než všichni ostatní. 

9
let
na trhu

Máme svůj vlastní nástroj pro správu reklam – ROI Hunter. Dokážeme tak vytvářet a lépe spravovat násobně větší množství reklam než jiné firmy a to navíc s obrovskou časovou úsporou.

Zjednodušujeme život marketérům a zefektivňujeme jejich práci. Samotným Facebookem je náš nástroj označován za jeden z celosvětově nejpokročilejších.

Jako jedni z mála disponujeme Google reklamní platformou Doubleclick, díky které dostáváme naše partnery také na prémiové reklamní pozice napříč celým internetovým trhem.

Tohle všechno zvládáme v 89 zemích světa z našich šesti poboček (Brno, Praha, Dubaj, Sao Paulo, Varšava a Singapur).

Podívejte se, co jsme už dokázali

Naše služby

Naše projekty zjednodušují život, zefektivňují práci a baví

Kromě vlastní platformy ROI Hunter máme také další projekty jako Newsfeed nebo komunitní Jenženy.cz, které se staly plnohodnotnými reklamními portály a jsou ve svých kategoriích lídry trhu.